Description
Buche / Yule Log Cake Mold.
- Made of Stainless steel, sealed.
- Round Bottom.
- Measurements: 19 3/4″ L x 3 1/8″ W x 2 1/8″ H.
- Weight: 1 lb. 12 oz.
Original price was: $110.00.$96.00Current price is: $96.00.
Estimated Stock: 27 Unit s
Buche / Yule Log Cake Mold.
| Weight | 1.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 6 × 6 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 19.75" x 3.12" x 2.12" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1.75 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 340638 |
| UPC / EAN | 3334493406382 |
| ASIN | B003AILZ6M |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.