Description
Ideal for peeling long vegetables.
- Ideal for peeling long vegetables.
- Dishwasher safe.
Measurement: 4.33″ L x 2″ W.
$33.43
Estimated Stock: 100+ Units
Ideal for peeling long vegetables.
Measurement: 4.33″ L x 2″ W.
| Weight | 0.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4.33" x 2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.11 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 090384 |
| UPC / EAN | 3334490903846 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.