Description
The pineapple corer removes the core of the fruit with a simple twisting motion.
$48.67
Estimated Stock: 100+ Units
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $48.67 |
| 2 - 3 | 44.2 % | $27.16 |
| 4+ | 60.72 % | $19.12 |
The pineapple corer removes the core of the fruit with a simple twisting motion.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 12" X 9" X 3" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | China |
| MPN / Model # | 48280-10 |
| UPC / EAN | 8014808726651 |
| ASIN | B000VAOCBW |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.