Description
Sponge Cake Pan.
- Made of Stainless Steel.
- For biscuits, flans, rice cakes, etc.
- Straight edges.
- Measurements: 23 1/4″ L x 15 1/4″ W x 2 1/4″ H.
Original price was: $315.00.$236.00Current price is: $236.00.
Estimated Stock: 14 Unit s
Sponge Cake Pan.
| Weight | 7.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 6 in |
| Case Pack | 1 |
| Size | 23.25" x 15.25" x 2.25" |
| Item Weight (lbs.) | 5.19 |
| Shipping Weight (lbs.) | 7.2 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 340305 |
| UPC / EAN | 3334493403046 |
| ASIN | B00EE63VES |
| Warranty | 1 Year |
| Promotions |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.