Description
Stainless Steel Cake Mold, perfect to make Rum Baba or Dariole dessert.
- Perfect for baking fish mousses and flans.
- Pack of 6.
- Measurements: 2 1/2″ Diam. x 2 1/2″ H.
- Capacity: 6 oz.
- Weight: 1lb. 1 oz.
Original price was: $69.00.$68.88Current price is: $68.88.
Estimated Stock: 27 Unit s
Stainless Steel Cake Mold, perfect to make Rum Baba or Dariole dessert.
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 6 |
| Size | 2.5" Diam. x 2.5" H |
| Item Weight (lbs.) | 1 |
| Shipping Weight (lbs.) | 1.5 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 342478 |
| UPC / EAN | 3334493424782 |
| ASIN | B003AILZ7Q |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.