Description
Ice Cream or Cake Ring.
- Made of stainless steel.
- Bottomless for quick and easy removal of cake.
- Indispensable for layered ice cakes.
- This high mold is also perfect to assemble cakes.
- Measurements: 7 1/8″ Diam. x 2 3/8″ H.
- Weight: 10 oz.
$52.18
Estimated Stock: 70 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $52.18 |
| 2 - 4 | 9.49 % | $47.23 |
| 5+ | 35.8 % | $33.50 |
Ice Cream or Cake Ring.
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 3 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 7.12" Diam. x 2.37" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.62 |
| Ships Via | |
| Oven Safe | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 371804 |
| UPC / EAN | 3334493718041 |
| ASIN | B007Z072ZE |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.