Description
Matfer Polyamide Fiber Brush.
- Bristles in synthetic fiber, food contact grade.
- Handle and collar in composite material.
- Measurements: 2″ L x 2″ W.
- Weight: 2 oz.
$40.07
Estimated Stock: 16 Unit s
Matfer Polyamide Fiber Brush.
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 2" L x 2" W |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.12 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 116006 |
| UPC / EAN | 3334491160064 |
| ASIN | B00237TVI0 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.