Description
For melons, grapefruits, tomatoes, etc. A fruit decorating knife is an essential decorating tool for carving your food creations.
- Stainless Steel.
- Measurements: 3 1/2″ L x 12/13″ W.
- Weight: 2 oz.
$35.17
Estimated Stock: 20 Unit s
For melons, grapefruits, tomatoes, etc. A fruit decorating knife is an essential decorating tool for carving your food creations.
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 3.5" L x 0.92" W |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.12 |
| Ships Via | |
| Blade Material | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 120916 |
| UPC / EAN | 3334491209169 |
| ASIN | B00AQKSDIU |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.