Description
Made for use with all drink mixers, models HMD300,HMD200,HMD400, the Hamilton Beach commercial mixer cup is ready to use for any of your blending uses. Made of stainless steel.
Original price was: $50.00.$34.29Current price is: $34.29.
Estimated Stock: 15 Unit s
Made for use with all drink mixers, models HMD300,HMD200,HMD400, the Hamilton Beach commercial mixer cup is ready to use for any of your blending uses. Made of stainless steel.
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 in |
| MPN / Model # | 110E |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4.25" Diam x 7.11" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 2.5 |
| Ships Via | |
| Capacity | |
| Color | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | China |
| UPC / EAN | 040094041701 |
| ASIN | B00V2KTWZ6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.