Description
- Fits all HBB909 commercial blenders.
- 32 oz. (.95 L) stainless steel container.
- Removable filler-cap lets you add ingredients while blending.
- Stainless steel blades quickly cut through ice.
Original price was: $141.00.$103.83Current price is: $103.83.
| Weight | 1.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 11 in |
| MPN / Model # | 6126-HBB909 |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4.5" D x 4.5" W x 9.5" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 1.64 |
| Ships Via | |
| Capacity | |
| Color | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | China |
| UPC / EAN | 040094911059 |
| ASIN | B0001MRZSM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.