Description
Specifically designed for safely and securely washing and storing Reusable CamLids. Each Camrack Wash and Store Rack holds 36 Reusable CamLids model CLRSM8B5 and CLRSB9.
Original price was: $142.00.$74.96Current price is: $74.96.
| Quantity | Discount (%) | Price Each Per Case |
|---|---|---|
| 1 - 2 | — | $74.96 |
| 3 - 5 | 5.96 % | $70.49 |
| 6 - 8 | 9.7 % | $67.69 |
| 9+ | 11.94 % | $66.01 |
Specifically designed for safely and securely washing and storing Reusable CamLids. Each Camrack Wash and Store Rack holds 36 Reusable CamLids model CLRSM8B5 and CLRSB9.
| Weight | 4.47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 17 × 19 in |
| Case Pack | 4 |
| NSF Approved | |
| Size | 8-1/4" x 18" x 5-1/2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 4.47 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | CLRWSR36-452 |
| UPC / EAN | 099511339105 |
| ASIN | B008FQ0FHE |
| PDF Spec Sheet | 176.pdf |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.