Description
Use with Versa Food Bars, sits on top of the sneeze guard rail with a 6″ base and secures with screws (provided). Print your own material and slide it to display menus, advertising, etc. Printed sign in image not included.
$355.00 Original price was: $355.00.$207.29Current price is: $207.29.
Use with Versa Food Bars, sits on top of the sneeze guard rail with a 6″ base and secures with screws (provided). Print your own material and slide it to display menus, advertising, etc. Printed sign in image not included.
| Weight | 8.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 13 × 39 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 36" x 6" x 9-1/4" |
| Shipping Weight (lbs.) | 8.7 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | VBRSHTS-152 |
| UPC / EAN | 099511950232 |
| ASIN | B009EE845Q |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.







Reviews
There are no reviews yet.