Description
Seal Cover for ColdFest Crocks CFR18.
$14.40 Original price was: $14.40.$10.47Current price is: $10.47.
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 7 × 11 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 2 |
| Size | 6-13/16" Diam. |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.3 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | CFRSC18-148 |
| UPC / EAN | 099511345090 |
| PDF Spec Sheet | 43.pdf |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.





Reviews
There are no reviews yet.