Description
Optional riser, fits Cambro models 1000LCD, UC1000
Original price was: $154.00.$94.92Current price is: $94.92.
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 - 2 | — | $94.92 |
| 3 - 5 | 6.76 % | $88.50 |
| 6 - 8 | 10.52 % | $84.93 |
| 9+ | 12.78 % | $82.79 |
Optional riser, fits Cambro models 1000LCD, UC1000
| Weight | 5.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 17 × 21 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 19-1/2" x 15-3/8" x 4-1/2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 5.4 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | R1000LCD-417 |
| UPC / EAN | 099511233366 |
| ASIN | B002N6XLQE |
| PDF Spec Sheet | 112-113.pdf |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.