Description
Convenient, pull-out keyboard tray improves ergonomics and fits inside the standard lockable drawer of the Versa Cash Registers.
Original price was: $153.00.$94.30Current price is: $94.30.
Convenient, pull-out keyboard tray improves ergonomics and fits inside the standard lockable drawer of the Versa Cash Registers.
| Weight | 2.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 12 × 25 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 20-5/8" x 10-1/8" x 2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 2.7 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | VCS32KEYT-110 |
| UPC / EAN | 099511244515 |
| ASIN | B003558AYA |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.