Description
Flat covers for Camwear food boxes.
Original price was: $226.80.$117.05Current price is: $117.05.
Flat covers for Camwear food boxes.
| Weight | 16.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 19 × 28 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 6 |
| Size | 18" x 26" |
| Shipping Weight (lbs.) | 16.69 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | 1826CCW-135 |
| UPC / EAN | 099511313891 |
| ASIN | B000XAZ2HS |
| PDF Spec Sheet | 79.pdf |
| Warranty | 3 Years |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.