Description
3-1/2″ (8.9 cm) Bumper can be used on mobile Camshelving to protect the shelving if bumped.
Original price was: $51.60.$33.03Current price is: $33.03.
3-1/2″ (8.9 cm) Bumper can be used on mobile Camshelving to protect the shelving if bumped.
| Weight | 0.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 8 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 4 |
| Size | 3-1/2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.75 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | CPMDB-000 |
| Replaced Model # | CSRDB |
| UPC / EAN | 099511922758 |
| ASIN | B01NCOJON8 |
| PDF Spec Sheet | 58-72.pdf |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.