Description
Camwear Sliding Lid fits Camwear Food Storage Boxes. Instead of removing the lid, simply slide open to access the contents inside. This reduces the potential for cross contamination and saves time and money.
Original price was: $241.20.$124.50Current price is: $124.50.
Camwear Sliding Lid fits Camwear Food Storage Boxes. Instead of removing the lid, simply slide open to access the contents inside. This reduces the potential for cross contamination and saves time and money.
| Weight | 9.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 13 × 20 in |
| Case Pack | 6 |
| Size | 12" x 18" |
| Shipping Weight (lbs.) | 9.52 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | 1218SCCW-135 |
| UPC / EAN | 099511341245 |
| ASIN | B000XAVASS |
| PDF Spec Sheet | 79.pdf |
| Warranty | 3 Years |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.