Description
Stand Only for Mandoline slicers models 49830-60 and 49830-00.
Original price was: $93.00.$83.79Current price is: $83.79.
Stand Only for Mandoline slicers models 49830-60 and 49830-00.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 5" X 4" X 0.5" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 49830-AG |
| UPC / EAN | 803118498369 |
| ASIN | B003M2Y1OE |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.