Description
Rubber Foot for Mandoline (spare part for Mandoline models 49830-60 and 49830-00).
$34.29
Estimated Stock: 15 Unit s
Rubber Foot for Mandoline (spare part for Mandoline models 49830-60 and 49830-00).
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 0.5" x 0.5" x 0.25" |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.2 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 49830-AI |
| UPC / EAN | 803118498390 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.