Description
The simple design of this snack container lends itself for a variety of purposes. It can be used to serve snacks, condiments or sides such as French fries and onion rings. Made of stainless steel with a copper finish. Handwash.
$43.88
Estimated Stock: 100+ Units
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $43.88 |
| 2 - 5 | 38.1 % | $27.16 |
| 6+ | 68.51 % | $13.82 |
The simple design of this snack container lends itself for a variety of purposes. It can be used to serve snacks, condiments or sides such as French fries and onion rings. Made of stainless steel with a copper finish. Handwash.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 3.38" x 3.38" x 3.38" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Capacity | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | India |
| MPN / Model # | 41524C11 |
| UPC / EAN | 8014808109669 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.