Description
This acrylic cover is made to be paired with Pretzel/Sausage Stand #42870-50. The cover has three transparent sides, making food visible to customers, while only allowing access to staff. Ideal for food cart and food stand displays.
Original price was: $82.10.$70.98Current price is: $70.98.
This acrylic cover is made to be paired with Pretzel/Sausage Stand #42870-50. The cover has three transparent sides, making food visible to customers, while only allowing access to staff. Ideal for food cart and food stand displays.
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 15" x 15" x 19.75" |
| Item Weight (lbs.) | 2.24 |
| Shipping Weight (lbs.) | 5 |
| Ships Via | |
| Color | Clear |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 42870-51 |
| UPC / EAN | 8014808109904 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.