Description
This 3/4 diameter two-part pastry tip coupler (small) allows for interchanging pastry tubes when piping buttercream or fillings.
$36.53
Estimated Stock: 25 Unit s
This 3/4 diameter two-part pastry tip coupler (small) allows for interchanging pastry tubes when piping buttercream or fillings.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 2" X 0.8" X 2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47212-01 |
| UPC / EAN | 8014808734854 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.