Description
The Paderno stainless steel wine bucket holds one bottle.
Original price was: $404.20.$260.16Current price is: $260.16.
Estimated Stock: 30 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 - 2 | — | $260.16 |
| 3 - 4 | 7.2 % | $241.44 |
| 5+ | 12.8 % | $226.87 |
The Paderno stainless steel wine bucket holds one bottle.
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Case Pack | 1 |
| Size | 7.88" X 7.88" X 8.25" |
| Item Weight (lbs.) | 3.7 |
| Shipping Weight (lbs.) | 5 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 56120-22 |
| UPC / EAN | 8016159120225 |
| ASIN | B001GIODWQ |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.