Description
The APS rectangular polyrattan bread basket measures 11 7/8″ by 8 5/8″. It is a staple in busy restaurants and on buffets. It measures 2 3/4″ high.
$40.58
The APS rectangular polyrattan bread basket measures 11 7/8″ by 8 5/8″. It is a staple in busy restaurants and on buffets. It measures 2 3/4″ high.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 6 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 11.875" X 8.625" X 2.75" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 42947-30 |
| UPC / EAN | 8014808673856 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.