Description
The APS three-tier Plexiglass doughnut display. It is great for a variety of pastries and any other foods that need to stay moist and fresh.
Original price was: $515.50.$326.51Current price is: $326.51.
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 - 2 | — | $326.51 |
| 3 - 4 | 8.13 % | $299.97 |
| 5+ | 11.38 % | $289.35 |
The APS three-tier Plexiglass doughnut display. It is great for a variety of pastries and any other foods that need to stay moist and fresh.
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 in |
| Case Pack | 1 |
| Size | 14.5" X 12" X 12" |
| Item Weight (lbs.) | 8 |
| Shipping Weight (lbs.) | 12 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 41472-32 |
| UPC / EAN | 8014808836374 |
| ASIN | B007SX15WO |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.