Description
This 6″ aluminum lobster cracker facilitates the extraction of lobster and other seashell meats.
$40.92
Estimated Stock: 100+ Units
This 6″ aluminum lobster cracker facilitates the extraction of lobster and other seashell meats.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 6" X 3" X 0.5" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 48240-00 |
| UPC / EAN | 8014808034169 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.