Description
Hemispherical Bowl.
- White polypropylene with flat bottom.
- -4°F to 212°F resistant.
- Dishwasher safe.
- Measurements: 9 1/2″ Diam.
- Capacity: 2.5 Qt.
$34.00
Estimated Stock: 74 Unit s
Hemispherical Bowl.
| Weight | 0.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 6 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 9.5" Diam. |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.44 |
| Ships Via | |
| Capacity | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 116452 |
| UPC / EAN | 4028574034241 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.