Description
Hemispherical Bowl.
- White polypropylene with flat bottom.
- -4°F to 212°F resistant.
- Dishwasher safe.
- Measurements: 7 1/2″ Diam.
- Capacity: 1 Qt.
$30.56
Estimated Stock: 74 Unit s
Hemispherical Bowl.
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 6 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 7.5" Diam. |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.25 |
| Ships Via | |
| Capacity | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 116451 |
| UPC / EAN | 4028574034234 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.