Description
Disposable Polyethylene Pastry Bags.
- Pastry bags with three layers of polyethylene provide greater strength.
- Roll of 200.
- Measurements: 21 5/8″ L.
- Weight: 5 lbs. 5 oz.
$67.49
Estimated Stock: 100+ Units
Disposable Polyethylene Pastry Bags.
| Weight | 5.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 4 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 21.62" L |
| Shipping Weight (lbs.) | 5.31 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 165003 |
| UPC / EAN | 3334491650039 |
| ASIN | B000KEJRGE |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.