Description
Tart Ring.
- Made of stainless steel with rims on both edges.
- Individually baked pastry can be slid easily onto a serving dish.
- Pack of 6.
- Measurements: 3 3/8″ Diam. x 5/8″ H.
- Weight: 5 oz.
Original price was: $78.00.$75.13Current price is: $75.13.
Estimated Stock: 65 Unit s
Tart Ring.
| Weight | 0.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 6 |
| Size | 3.37" Diam. x 0.62" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.31 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 371706 |
| UPC / EAN | 3334493717068 |
| ASIN | B007Z075L0 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.