Description
Tart Ring.
- Made of stainless steel with rims on both edges.
- Individually baked pastry can be slid easily onto a serving dish.
- Pack of 6.
- Measurements: 2 1/2″ Diam. x 5/8″ H.
- Weight: 4 oz.
Original price was: $70.00.$69.57Current price is: $69.57.
Out of stock
Tart Ring.
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 6 |
| Size | 2.5" Diam. x 0.62" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 2 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 371702 |
| UPC / EAN | 3334493717020 |
| ASIN | B007Z075K6 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.