Description
- Stainless Steel.
- Straight blade with poly handle.
- Dishwasher safe.
- Measurements: 6 3/4″ L x 3 1/8″ W.
- Weight: 2 oz.
$56.73
Estimated Stock: 58 Unit s
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 6.75" L x 3.12" W |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.12 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 072045 |
| UPC / EAN | 334490720450 |
| ASIN | B00EE5ZQU6 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.