Description
- Enameled cast iron.
- Includes base, fork grooved splatter guard, burner and six assorted color fondue forks.
- Measurements: 9″ Diam. x 8 1/4″ H.
- Capacity: 1 Qt.
Original price was: $430.00.$274.56Current price is: $274.56.
Estimated Stock: 17 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 - 2 | — | $274.56 |
| 3 - 4 | 7.26 % | $254.63 |
| 5+ | 12.1 % | $241.35 |
| Weight | 9.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 in |
| Case Pack | 1 |
| Size | 9" Diam. x 8.25" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 9.44 |
| Ships Via | |
| Capacity | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 070971 |
| UPC / EAN | 3244331010117 |
| ASIN | B00583X7IG |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
CJ (verified owner) –
Well made, good quality product. Arrived on time. DEI provided excellent customer service by answering questions promptly and contacting manufacturer.