Description
To be used as part of the Shoreline Meal Delivery System – the perfect choice for maximum heat retention.
Original price was: $267.50.$157.45Current price is: $157.45.
To be used as part of the Shoreline Meal Delivery System – the perfect choice for maximum heat retention.
| Weight | 31.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9.5 × 10 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 24 |
| Size | 9" Diam |
| Item Weight (lbs.) | 36.68 |
| Shipping Weight (lbs.) | 31.65 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | China |
| MPN / Model # | MDSPLT9-148 |
| Replaced Model # | MDSPLT9-000 |
| UPC / EAN | 099511950652 |
| ASIN | B071X34H4Q |
| PDF Spec Sheet | 175.pdf |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.