Description
Parts included: 1-Sneeze Guard Panel for 5 ft. Food Bar (15-9/32″ x 60″)
This part fits the following Cambro models: (Click PDF icon to download parts diagram)
$270.50 Original price was: $270.50.$171.75Current price is: $171.75.
Parts included: 1-Sneeze Guard Panel for 5 ft. Food Bar (15-9/32″ x 60″)
This part fits the following Cambro models: (Click PDF icon to download parts diagram)
| Weight | 12.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 17 × 68 in |
| Case Pack | 1 |
| Size | 15-9/32" x 60" |
| Item Weight (lbs.) | 12.55 |
| Shipping Weight (lbs.) | 12.6 |
| Ships Via | |
| Brand | |
| MPN / Model # | 47241 |
| UPC / EAN | 099511801299 |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.





Reviews
There are no reviews yet.