Description
To be used with Cambro’s TDC2029 Tray and Dish carts. Utensil cylinders not included. No assembly required.
Original price was: $430.00.$249.10Current price is: $249.10.
To be used with Cambro’s TDC2029 Tray and Dish carts. Utensil cylinders not included. No assembly required.
| Weight | 23.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 24 × 35 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 33" x 22-3/4" x 9" |
| Shipping Weight (lbs.) | 23.57 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | CR12-191 |
| UPC / EAN | 099511223657 |
| ASIN | B075C9DNGV |
| PDF Spec Sheet | 135.pdf |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.