Description
The flat grip surface is ribbed to provide a secure hold. Our one piece design has no springs to break. Case pack: 12
Original price was: $39.00.$21.61Current price is: $21.61.
| Quantity | Discount (%) | Price Each Per Case |
|---|---|---|
| 1 - 2 | — | $21.61 |
| 3 - 5 | 4.26 % | $20.69 |
| 6 - 8 | 7.13 % | $20.07 |
| 9+ | 10.64 % | $19.31 |
The flat grip surface is ribbed to provide a secure hold. Our one piece design has no springs to break. Case pack: 12
| Weight | 0.77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 11 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 12 |
| Size | 6" |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.77 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | China |
| MPN / Model # | TG6-135 |
| UPC / EAN | 099511324972 |
| ASIN | B009UYGMYU |
| PDF Spec Sheet | 53.pdf |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.