Description
Food pan covers with handle. Deep molded handle gives secure grip. High Heat lids only fit Cambro high heat pans, lids are not interchangeable with other materials.
Original price was: $93.60.$50.18Current price is: $50.18.
Food pan covers with handle. Deep molded handle gives secure grip. High Heat lids only fit Cambro high heat pans, lids are not interchangeable with other materials.
| Weight | 1.54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.43 × 4.83 × 8.26 in |
| Case Pack | 6 |
| NSF Approved | |
| Size | 1/6 GN (6-3/8" x 6-15/16" ) |
| Item Weight (lbs.) | 1.45 |
| Shipping Weight (lbs.) | 1.54 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Microwave Safe | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | 60HPCH-150 |
| UPC / EAN | 099511328031 |
| ASIN | B0019MMH5E |
| Warranty | 3 Years |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.