Description
Slicing Blade for Mandoline slicers models 49830-60 and 49830-00.
Original price was: $66.50.$65.05Current price is: $65.05.
Estimated Stock: 9 Unit s
Slicing Blade for Mandoline slicers models 49830-60 and 49830-00.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4" X 3.5" X 0.5" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 49830-AE |
| UPC / EAN | 803118498376 |
| ASIN | B003M2Y1OY |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.